Ułatwienia dostępu

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego zaprasza na międzynarodową konferencję naukową „Budownictwo pasywne od A do Z”, która odbędzie się 21 stycznia 2010 roku o godz.10.00 i podczas Targów Budma w Poznaniu. 

Forum poświęcone będzie zagadnieniom rozwoju budownictwa pasywnego w Polsce jak i w Europie. Profesorowie, inżynierowie z Austrii, Niemiec oraz Szwajcarii, specjalizujący się w wyżej wymienionej dziedzinie, przekażą najnowsze osiągnięcia poparte praktycznymi przykładami.

Mamy nadzieję, że konferencja ta będzie szansą do nawiązania dialogu i wymiany doświadczeń pomiędzy architektami, projektantami, instalatorami, inżynierami z Polski a fachowcami z Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Prezentacje i referaty będą dotyczyć aktualnych problemów rozwoju budownictwa polskiego i europejskiego z uwzględnieniem aspektów ekologicznych i ekonomicznych. Oficjalnymi językami konferencji będą język niemiecki i polski. W czasie konferencji zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne.

Forum odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Budma w Poznaniu w Centrum Kongresowym w pawilonie 15 C, ul. Głogowska 14.

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi tylko 175,00 zł i obejmuje udział w FORUM, w obradach, koszty wyżywienia (napoje, owoce, ciasto, obiad ) oraz materiały konferencyjne.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji należy dokonać przesyłając KARTĘ UCZESTNICTWA(221kB) na adres e- mail: pibp@pibp.pl lub faks 058 522 98 50.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Polskiego
Instytutu Budownictwa Pasywnego: www.pibp.pl

Program konferencji (229kB)

KONFERENCJA W POZNANIU – „BUDOWNICTWO PASYWNE OD A DO Z”