Ułatwienia dostępu

Podlaska Agencja Zarządzanie Energią działająca przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji zatytułowanej „Perspektywy rozwoju OZE w województwie podlaskim” poświęconej energetyce odnawialnej, która odbędzie się w dniu 23 października 2006r. o godzinie 10:00 w Hotelu Branicki (****) w Białymstoku przy ul. Zamenhoffa 25.

!!! BRAK MIEJSC !!! BRAK MIEJSC !!! BRAK MIEJSC !!!

Konferencja jest skierowana do osób, które poszukują nowych form działalności gospodarczej, a równocześnie chciałyby skonfrontować ogólną wiedzę na ten temat przekazywaną przez różnorakie media i wydawnictwa z tym, co mają do powiedzenia eksperci i fachowcy, na co dzień zajmujący się taką tematyką. W trakcie konferencji przedstawimy aktualne informacje o możliwościach produkcji energii przy wykorzystaniu istniejących na Podlasiu zasobów energii odnawialnej.

Spotkanie stanie się unikalną okazją służącą wymianie poglądów oraz nawiązaniu kontaktów w branży energetycznej. W trakcie konferencji swoje prezentacje przedstawią zaproszeni przez nas eksperci, którzy odpowiedzą na pytania: czy zastosowanie odnawialnych źródeł energii jest opłacalne oraz czy udział w rynku energetycznym może przynosić zyski również małym wytwórcom energii­­­? Przybliżymy również zagadnienia związane z możliwościami wykorzystania kolektorów słonecznych oraz ogniw fotowoltaicznych.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele spółek nergetycznych, którzy omówią zasady na jakich, juże niedługo, zacznie się odbywać skup zrębków pochodzących z upraw roślin energetycznych.

Aby wziąć udział w seminarium należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia (30kB) e-mailem na adres paze@pfrr.pl lub fakasem na numer 85 740 86 85 w terminie do 19 pażdziernika br.
——————————————————————————————————————————–
UWAGA!
Ze względu na duże zainteresowanie seminarium i ograniczoną ilość miejsc, od dnia 16 października br. nie przyjmujemy zgłoszeń.

——————————————————————————————————————————–

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Program konferencji (36kB)

Więcej informacji udzielają:
Dorota Isajuk tel. 085 740 86 79
Bartosz Kulikowski tel. 085 740 86 81

KONFERENCJA PT. „PERSPEKTYWY ROZWOJU OZE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM”